Je lepší rozsvítit, byť jen malou svíčku, než proklínat temnotu.

2. february 2012 at 22:33 | Markéta |  DENÍK
Pololetní volno opravdu nemohlo přijít ve vhodnější chvíli. Každý pátek totiž vycházím z domu v šest ráno na autobusovou zastávku abych dojela do města a potom mě vždycky čeká ještě ne právě krátká procházka ke škole. Mívám na sedm. Což samo o sobě není nejhorší, ale v těchhle mrazech by to opravdu nešlo. Mám ráda zimu, ale jen pokud je se sněhem.
Když jsem nakousla to pololetní volno... jaké jste měli vysvědčení? Já jsem v rámci možností spokojená. I přes fakt, že škole věnuju co nejméně času to jde mi to vyšlo nadočekávání dobře. Bude hůř :-).
Tento týden jsem byla navštívit učitelku zpěvu, která by mi mohla pomoci se dostat tam, kam chci. Asi před dvěma měsíci jsem totiž začala cvičit novou techniku, ale moje současná učitelka je přeci jenom školená klasickým zpěvem a v popových stylech si není tak jistá. Byla jsem ji tedy navštívit a k mé radosti se rozhodla mě učit. Má naprosto neuvěřitelný hlas i osobnost. (Pokud by to třeba některé zajímalo, tak radila se zpěvem G. Gunčíkové a dva roky s ní hrála v kapele. Ale já osobně ji moc nemusím.) S dojížděním to sice budu mít složitejší, ale jsem za tuto příležitost opravdu ráda.
V posledním týdnu probíhá rekonstrukce mého pokoje. Občas mívám taková nutkání to tu trochu přeorganizovat. :-) Musím říct, že se mi tu zase začíná líbit a dokonce hodně. Až budu hotová, tak sem dám nějaké fotky.
Mimochodem jsem si dneska udělala radost a koupila si do mého "nového" pokoje dvě maličkosti. Kytku a vanilkovou svíčku. Tyhle dvě věcičky mě nutí můj pokoj teď milovat ještě víc. :-) Jen doufám, že brzo seženu zase nějaké hyacinty. Vloni jsem si jeden koupila a krásně mi tu voněl. Už aby bylo jaro!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 valleria valleria | Web | 11. february 2012 at 20:46 | React

Pololetní volno a mé "jarní"  prázdniny přišly rychle a ještě rychleji odešly :D Zase nemám skoro nic hotového, a konkrétně vysvědčení, jestli můžu vědět :D Mě taky přijde, že se škole věnuji minimálně a mám tři dvojky, ale s tou maturitou to vidím špatně, dost se bojím xD
Těším se na fotky pokoje a závidím ti to předělávání, taky bych brala, ale u mě to bohužel nejde.
Ano! Jaro, už aby bylo!

2 Adelle Adelle | Web | 11. february 2012 at 21:35 | React

Oh ano, jaro. A hned, pěkně prosím. Mě ty mrazy taky ubíjí, školu sice nemám daleko, ale stejně je to namáhavé. Už se těším na fotky z tého zrekonstruovaného pokoje. My se se setrou o letních prázdninách chystáme malovat. :)

3 muslim wedding dresses muslim wedding dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 13:59 | React

We're a group of volunteers and starting a brand new scheme within our community. Your site offered us with valuable info to function on. You've done a formidable job and our whole community are going to be thankful to your account.
http://www.movedress.com

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama