In the veiling of the sun we will walk in bitter rain

30. march 2012 at 23:04 | Markéta |  DENÍK
Ahoj! Budu pokračovat v tradici a začátek článku budu věnovat - jak jinak - počasí. Ale tentokrát není stěžování na místě, právě naopak. Jaro je v plném proudu, sluníčko hřeje a mně přispívá ke skvělé náladě. Konečně je čas na mnoho změn, které jsem si plánovala. Teď je dodržet ;-)
V poslední době se to tu snažím zásobovat články a doufám, že jsou aspoň trochu zajímavé. Chtěla bych, aby tu bylo všechno, co pro mě něco znamená a s čím bych se chtěla podělit. Filmy, osobnosti, knihy, písničky, brzo doufám začnu i se zveřejňováním vlastních textů písniček, které píšu.
Tento týden byl skvělý. V pondělí jsem byla konečně na jarních nákupech a našla nějaké hezké kousky do šatníku. :-) Největší radost mám asi z červeného trička s Marylin, které dokonce měli v obchodě poslední, prý o něj byl velký zájem! Na konci článku jsou fotky některých věcí, které jsem si pořídila.
Všeobecně musím říct, že jsem naprosto nadšená módními trendy na tuto sezonu. Ne snad, že bych si mohla dovolit koupit všechno, co se mi líbí, ale vypadá to všechno skvěle. Mé oblíbené pastelové barvy, květinové vzory, inspirace v 50. letech apod. bych mohla vyjmenovávat dál - vypadá to všechno náramně.
Minulé pondělí jsem se dívala na ČT2 na film Absolvent z 60. let, na který jsem četla velmi pozitivní recenze. Dustin Hoffmann tam hraje nerozhodného, sebe hledajícího a do světa dospělých vstupujícího mladíka. Hodně zkráceně řečeno. Bohužel mě film nijak nezaujal, ani herci mi nepřišli věrohodní a není v tom nic osobního. Holt tohle asi nebylo pro mě. Jediné, co se mi líbilo byla hudba od dua Simon & Garfunkel. Možná o tomto filmu ještě napíšu.
Včera mi udělala obrovskou radost dvouhodinovka 'hudebky v angličtině' osmou a devátou hodinu. Minulý čtvrtek jsem tam nebyla a když jsem přišla, viděla jsem na projektoru, že mají z minula rozjetý film, ale na tom místě, kde byl pozastavený jsem nepoznala, který to je. K mé obrovské radosti se dívali na Tenkrát na Západě. Takže chápete - můj milovaný film - krásně strávená dvouhodinovka, co lepšího si přát. Profesorka se ještě ptala na detaily z minula, kdy se začali dívat, ptala se na hudbu, děj a postavy, ale většinou jsem jí odpovídala já (která jsem tam minule nebyla). Jasně že tak poznala, že to znám, tak jsem si aspoň polepšila, no ne? ;-) Trochu doufám, že budeme i na tento film psát recenzi, stejně jako na My Fair Lady. Zkrátka samé dobré filmy v tomto předmětu. ;-)
Ze čtvrtečního zpěvu jsem si také odnesla na trénování novou písničku, kterou se už nemůžu dočkat, až začnu trénovat. Je to Moj Boze od Katky Knechtové z filmu Bathory. Myslím, že ji asi budete všichni znát. Ty nové hodiny zpěvu mě opravdu baví, navíc moje učitelka má opravdu neuvěřitelnou energii a vždycky dokáže pozitivně naladit. ;-)
Zítra ráno se chystám zkouknout film '12 rozhvěvaných mužů'. Na csfd je to hodně oblíbený film s velmi kladnými recenzemi. Je to další exemplář do mého maratonu starých filmů, černobílý, v hlavní roli Henry Fonda. Vše je rázem jasné, že? :-) Potom plánuju začít se seriálem Victorious, což je seriál, kde hraje mj. i Ariana Grande.

Tak to bude vše, ještě tu jsou ty fotky. Mějte se krásně a doufám, že se všichni těšíte na Velikonoční prázdniny!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 valleria valleria | Web | 7. april 2012 at 11:42 | React

To červené triko a tmavé kalhoty jsou úžasné! Určitě v tom vypadáš skvěle .)

2 cocktail evening dresses cocktail evening dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 10:53 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama