May you live as long as you want, and laugh for as long as you live.

4. march 2012 at 20:03 | Markéta |  DENÍK
Zdravím vás poprvé v měsíci březnu. Má očekávání se, zdá se, začínají pomalu plnit, jaro přichází. Dneska byl opravdu nádherný den. Už se těším, až budu moct nechat zimní bundu doma a uvidím, jak se příroda zase probouzí. Miluju jaro.
V poslední době žiju filmem. V kině jsem byla za poslední dva týdny pětkrát, čímž jsem asi trhla rekord a podle toho také soudím, že se tam zase delší dobu nepodívám a budu sledovat filmové novinky pouze ze židle doma. :-) Ale rozhodně nelituju. Můj kinomaraton částečně zavinilo i každoroční oskarové šílenství. Můj obdiv jde k Meryl za neuvěřitelný a sebejistý výkon v Iron Lady, těší mě úspěch Umělce a jsem ráda, že konečně někdo dnešnímu stereotypnímu světu připomněl staré dobré časy, ale jsem hodně zklamaná, že můj největší favorit - Válečný kůň - neproměnil ani jednu z šesti nominací.
Kromě novinek teď také ráda sleduju staré filmy. Tenkrát na Západě se okamžitě zařadil na můj pomalu už nekonečný seznam oblíbených filmů, okouzlil mě Sunset Boulevard a osobnost hlavní hrdinky Normy Desmond, ztvárněné skvělým hereckým výkonem Glorie Swanson, velmi jsem si oblíbila muzikál Zpívání v dešti, nezklamala ani úžasná Mary Poppins s Julií Andrews. A můj seznam plánovaných filmů zatím nebere konce.
Ráda bych vám také doporučila - pokud neznáte - se podívat na film 'Joseph and The Amazing Technicolor Dreamcoat'. Netrvá ani hodinu a půl, je zpracovaný zčásti jako pódiové představení a určitě vás povzbudí nejen jeho samotné velmi barevné a zábavné provedení, ale také úžasná hudba A. L. Webbera.
Říkám si, že zítra konečně udělám jisté dlouho plánované věci. Ale už opravdu. Začínám se cítit hrozně, že to pořád odkládám. A když jsem to teď napsala, třeba to i pomůže.
Tak to bude prozatím vše. Mějte se krásně a užívejte první jarní dny!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 plus wedding dresses plus wedding dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 17:45 | React

It seems too complicated and very general for me to comprehend.
http://www.movedress.com

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama