The main thing is to keep the main thing the main thing.

9. march 2012 at 23:24 | Markéta |  DENÍK
Má nálada opět klesla. Právě když už jsem byla naprosto naladěná na jarní vlnu, která nás o víkendu poctila svou návštěvou, a naivně si myslela, že zima je pryč, tak jsem se v úterý probudila do zasneženého rána. Moje překvapení asi nemusím popisovat. Ještě větší přišlo ve čtvrtek, kdy sněžilo jako blázen polovinu dne, jako by za pár dní nemělo přijít astronomické jaro. Ovšem. Tímhle se už asi dnes řídit nemůžeme. :-)
Ale konec mého stěžování na zimu. Ve čtvrtek jsem po měsíci opět navštívila svou novou učitelku zpěvu a odnesla si další cenné rady. Musím říct, že tahle nová technika je o dost složitější, než jsem myslela, ale jedno vím. Jde to. A už jen tohle mě nadšeně žene dál. V poslední době mezi moje nejoblíbenější písničky na zpívání patří It Will Rain od Bruna Marse a Put Your Hearts Up od Ariany Grande. Když už jsem se o tom zmínila, minulou neděli měla Ariana další live chat a díky otázkám od fanoušků jsem se dozvěděla, že toho máme hodně společného. Koníčky, vzory, oblíbené věci a činnosti. Byla jsem docela mile překvapená. Není tomu ani tak dávno, co jsem ji ještě neměla zrovna ráda. Potom se ale na Twitteru v Top Trendech často začalo objevovat její jméno, já jsem ji prostě 'jen tak z hecu' začala na Twitteru sledovat a našla v ní svou další oblíbenou osobnost. Opravdu se nemůžu dočkat jejího alba. Už jste tady na blogu mohli slyšet právě písničku Put Your Hearts Up a další, které jsou zatím venku a které vám mohu doporučit jsou Honeymoon Avenue a Pink Champagne.
Můj filmový maraton pokračuje. I když jsem tento týden neměla tak moc času. Před pár dny jsem viděla úžasný film Někdo to rád horké se skvělou Marylin a skvělým Tonym Curtisem. Film měl vtipnou zápletku, nezapomenutelné dialogy a jako obvykle nádhernou atmosféru zlaté éry Hollywoodu. Co víc si přát? V nejbližší době se chystám pokořit rekord sledování v podobě čtyřhodinového Jihu proti Severu, čímž děkuju vallerii za doporučení ;-). Taky mě čeká Na sever severozápadní linkou, Dracula z roku 1931 a Jana Eyrová z roku 1944 s Joan Fontaine. Tu jsem myslím už kdysi dávno i viděla, ale chci se podívat znovu, pamatuju si, že se mi to moc líbilo.
V dubnu pojedu se školou do Anglie. Jak se těším snad ani nemusím říkat. Budeme bydlet v rodinách a jelikož to bude i moje první soužití s cizinci jako takovými, tak jsem zvědavá, jak tohle dobrodružství dopadne. Myslím si, že v angličitně nejsem tak špatná, ale přijde na to. Oni tam na mě pak promluví a já zapomenu i jak se jmenuju. Opravdu bych se tomu nedivila :-). V létě jsem už málem jela na dovolenou do Francie, ale asi z toho nic nebude. To jen tak mimochodem. Každopádně v září jedu se školou na zájezd do Rakouska a severní Itálie. Čeká mě největší sbírka historických zbraní v Gratzu, Rovereto, Zvon míru, slavnost v Arcu, pořádaná pro naše legionáře v severní Itálii, kde bude dokonce probíhat natáčení filmu, s ubytováním u Lago di Garda, Doss Alto, Verona, Mantova a jako třešnička na dortu Benátky. Je k tomu co dodat? :-)
V poslední době píšu hodně článků dopředu a přednastavuju je. Už jsem napsala několik o svých oblíbených osobnostech a teď se vrhám na recenze filmů. A že je z čeho vybírat!
Mějte se krásně a příště ahoj!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama