Ariana Grande

27. april 2012 at 7:42 | Markéta |  OSOBNOSTI
Dále bych vám chtěla představit Arianu Grande, americkou herečku a zpěvačku, která se nedávno zařadila mezi mé vzory.
Ariana Joan Grande se narodila 26. 7. 1993 v Boca Raton na Floridě. Má italské a sicilské předky a její bratr je Frankie Grande - producent a herec.


Ariana odmalička hrála v divadle a v roce 2008 získala roli Charlotte v broadwayském muzikálu "13", za kterou získala National Youth Theatre Association Award. Když získala tuto roli, odešla ze střední školy North Boward Preparatory School, ale zůstala tam zapsaná a měla samostudijní plán. Hrála také roli Miriam v muzikálu Cuba Libre. Jako členka Broadway in South Africa také několkrát navštívila Jihoafrickou republiku, kde učila místní děti tanec a hudbu.


V roce 2009 Ariana získala roli v televizním sitcomu televize Nickleodeon - Victorious, který se točí dodnes a těší se velké oblibě. Ariana hraje Cat Valentine, milou, naivní a nepředvídatelnou kamarádku hlavní představitelky Tori. Kvůli této roli si Ariana musela obarvit vlasy načerveno, které jsou dnes pro ni typické.
V roce 2011 se hrála v klipu Greysona Chance "Unfriend You".


V současné době bydlí Ariana v LA, kde pracuje na třetí sezoně Victorious a také připravuje svoje debutové album, které by mělo vyjít ještě letos. Ariana je velmi talentovaná zpěvačka s velkým rozsahem hlasu, což už dokázala při mnoha živých vystoupeních i díky coverům populárních písniček, které zveřejnila na svém YouTube kanálu. Její první singl Put Your Hearts Up vyšel v prosinci 2011 a klip spatřil světlo světa na Valentýna v únoru 2012. Dalšími zatím známými písničkami z alba jsou Honeymoon Avenue a Pink Champagne.


Kromě herectví, zpěvu a charity se Ariana věnuje i psaní písniček. Kromě práce na albu můžeme uvést také You're My Only Shorty, kterou nazpívala s Iyazem a kterou později dala Demi Lovato pro její album Unbroken.
Ariana má před sebou velmi slibnou budoucnost a už nyní je velmi inspirativní a vlivnou osobností. Nezbývá než počkat, co přinese budoucnost.


Arianu jsem znala už delší dobu. Poprvé jsem na ni narazila díky coveru písničky Born This Way od Lady Gaga. Od začátku mě udivilo, jak dobrý má hlas, ale nijak více jsem se o ni nezajímala, navíc mi ani nebyla moc sympatická. Později jsem ji párkrát zahlédla v klipu Unfriend You. Potom se však často začalo objevovat její jméno v Top Trendech na Twitteru, až se to nedalo dál přehlížet a já jsem si ji 'jen tak' na Twitteru přidala do Follow. Jenže pak jsem začala číst její tweety čím dál více a v podstatě ji tak i více poznala. Dříve na mě působila trochu namyšleně, ale pak jsem zjistila, že to byl jen ten první dojem. Postupně jsem si ji oblíbila a nyní patří k mým nejoblíbenějším osobnostem.


Líbí se mi její přítup k fanouškům, je vídět, že je za ně opravdu upřímně vděčná. Často dělá live chaty, kde odpovídá na dotazy apod. Právě i díky nim jsem zjistila, že vlastně máme mnoho společného:
Ariana miluje old school, hlavně 50. léta a podle toho se také obléká. Její styl mám opravdu ráda a líbí se mi, že tak nevypadá jako všichni ostatní a díky jejímu vlivu může i mnoho lidí inspirovat a připomenout ty krásné časy. Dále pak máme stejné hudební, životní i módní vzory - Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Celine Dion, Mariah Carey...


Ariana stejně jako já miluje staré filmy a hudbu. Můžete to vidět i slyšet v její vlastní hudbě, která se inspiruje prvky jako je bubblegum pop nebo soul a třeba v klipu Put Your Hearts Up můžete vidět postavy oblečené ve stylu 50. let
Obě milujeme růžovou a bílou barvu, španělštinu a Paříž, jsme vegetariánky. A tak dále, stejné oblíbené filmy, hudba, zájmy, když jsem na to všechno přišla, tak jsem se až divila. Takže teď už asi chápete, že bych si ji dříve nebo později stejně oblíbila.


Nedávno jsem také začala sledovat Victorious a její postava se mi opravdu líbí, už jen tím, jak je milá a nepředvídatelná. Hraje opravdu skvěle. Jejího alba se nemohu dočkat, určitě to díky jejímu dobrému vkusu bude něco nového pro dnešní mainstream. Put Your Hearts Up je už po několik měsíců mojí oblíbenou písničkou a zbylé zatím zveřejněné jsou také úžasné.


Dneska si myslím, že Ariana je opravdu milá a oddaná svým fanouškům a opravdu vděčná za to, kde je a pracuje na sobě. Má v sobě nějaké kouzlo, které kolem ní šíří pozitivní atmosféru. A má určitě potenciál dostat se daleko a já jsem zvědavá, co na ni v budoucnu čeká.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 plus wedding dresses plus wedding dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 20:43 | React

Here's some ability touching on yet I'm bound and determined to do this.
http://www.movedress.com/beach-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

2 MarcoF MarcoF | Email | Web | 18. january 2017 at 12:04 | React

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama