If we give a little love maybe we can change the world

9. june 2012 at 23:03 | Markéta |  DENÍK
Ahoj!
Vím, že jsem se strašně dlouho neozvala a mé přednastavené články už také dávno došly. Přiznám se, že jsem už i uvažovala, že za blogováním udělám jednu velkou tečku, jednou pro vždy. Ale pak se zase ocitnu na pochybách a je to tu znovu. Ale nechce se mi to probírat.
Léto se blíží. Nemohu se dočkat, protože očekávám jisté změny. Je přede mnou spousta cílů, které bych chtěla přivést k životu, jisté možnosti a nové začátky a zároveň cesta, která se mi nedávno otevřela. Zní to divně, ale někteří z vás si už možná zvykli ;).
Musím se vám pochlubit, že jsem konečně dostala možnost doopravdy veřejně zpívat. Byla to obrovská zkušenost a opravdu jsem si uvědomila, že je to něco, čeho bych se nevzdala, hudba pro mě znamená až moc. Nejvíce mě těší, že i moje učitelka byla s mým vystoupením spokojená. V brzké době mi naplánovala dvě další vystoupení. Jsem vážně nadšená a vděčná za tyto příležitosti.
Přede dvěma týdny jsem měla v hudebce postupové zkoušky. Strašně jsem se na ně těšila, protože jsem měla mj. zpívat Moon River. Jenže mě chytla strašná bolest zubů, nemohla jsem pořádně ani otevřít pusu a podle toho to i dopadlo. Nejvíc mě na tom štve, že u toho musela být i ta učitelka, která mě nesnáší a samozřejmě že mi to dala opět najevo. Mám se tím vůbec zaobírat? Radši ne.
V létě chci pohnout s psaním a nahráváním vlastních písniček. Jen po domácku, ale přeci jen, zjistila jsem, že i kamerové nahrávání nakonec k poslechu nezní nejhůř. Ne, že bych to chtěla poslouchat, ale čistě pro osobní pocit ;).
Momentálně také dělám experiment s jednou písničkou, ke které nahrávám vícero vokálů, které pak zmixuju dohromady, takže by to mělo znít... víte jak... Já jen že "profesionálněji" je jediné slovo, které mě napadá a zároveň je více než nevhodné.
A mám skvělou novinu, konečně jsem se rozhodla pro své budoucí povolání. Myslím... osobně mám už dávno jasno, ale člověk by měl mít zadní vrátka, popřípadě záložní plán z kategorie těch rozumějších. ;) Jelikož je mým snem cestovat, používat jazyky, poznávat nové kultury a historii a potkávat nové lidi, tak ideálním povoláním by bylo dělat průvodkyni. Už jsem o tom uvažovala delší dobu a asi je to opravdu to, co by mi vyhovovalo nejvíce. I když by to nebylo na dlouho, jelikož předpokládám, že pokud jednou budu mít rodinu, nebudu chtít cestovat po světě. Ale to je za dlouho, takže se tím zatím nezaobírám, kdyžtak mám pro příštích 10 let jasno a moře času.
Nebudu to už dále natahovat. Omlouvám se za neaktivitu, ale nemám teď moc náladu na psaní... To jsem celá já. Snad si zase najdu chvilku na sepsání nějakých recenzí na filmy, kterých jsem viděla mnoho, nebo uveřejním nějaký nový text písničky. ;)
Zatím se mějte krásně a hodně sil do posledních dní školy!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 valleria valleria | Web | 13. june 2012 at 19:25 | React

3 větu jsem nečetla. Možná by ses příště mohla rozepsat o těch cílech :) To zpívání ti moc přeji, dělat, co člověka baví, je to nejdůležitější :) A k té průvodkyni, přemýšlela si společně s tím i nad vysokou?

2 Adelle Adelle | Web | 17. june 2012 at 12:17 | React

Jsem ráda, že tě to zpívání a hudba tolik naplňuje. Myslíš, že by ses někdy mohla pochlubit s nějakým vystoupením? Nebo třeba až začneš nahrávat ta domácí videa? Opravdu bych tě ráda slyšela zpívat. Věřím, že jsi úžasná. :)
Ano, průvodkyně, to jsem taky vždycky chtěla. A nějak nad tím pořád uvažuju. Musí to totiž být fantastické, dělat to, co tě baví - cestování, historie, jazyky, potkávání nových lidí - a ještě za to dostat zaplaceno. :D Naposledy mě nadchla naše průvodkyně v Řecku před čtyřmi lety. Myslím, že to opravdu musí být zábava.
Já osobně bych to ráda zkombinovala i s vysokou. Chtěla bych vystudovat (minimálně bakaláře) jazyky - angličtinu v kombinaci s čínštinou nebo portugalštinou. Pak bych taky chtěla na rok až dva odjet do USA jako au-pair, jelikož miluju děti a tohle mi přijde jako skvělá zkušenost. No a pak se nabízí dvě varianty - někde se usadit a začát učit na jazykových školách nebo se pokusit být průvodkyní. :) Takže tak.
No a zajímalo by mě, jak to teda celé vidíš ty, takže se přidávám k otázce od vallerie. :)

3 cathedral wedding dresses cathedral wedding dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 19:08 | React

Great Submit! Genuinely like the section about. Can pay a visit for a second time.
http://www.movedress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

5 Dagmarka Dagmarka | Web | 8. october 2017 at 15:40 | React

Prave akcni katalog oriflame jsem nasla na www.kosmetika-registrace.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama